Hull (ANB-NTB-AP): Hulls showmann Jimmy Bullard er satt på sidelinjen i to måneder på grunn av en kneskade.
Han pådro seg skaden i lørdagens kamp mot Aston Villa.
Dermed ble 0-3-nederlaget mot Villa ekstra ille i og med at midtbanespilleren Bullard pådro seg en så vidt alvorlig skade. Det skjedde også i den femte kampen etter at han var kommet tilbake fra en langvarig skade på åtte måneder i det andre kneet. Han måtte gjennom en operasjon for å bli kvitt den skaden.
– Jeg tror ikke vi skal vente at Bullard kommer til å spille før etter at overgangsvinduet stenger i januar, sa Hull–manager Phil Brown mandag.
Bullards har vært en viktig spiller for Hull etter at han kom inn i laget igjen for fem kamper siden. Han har scoret både mot Stoke, West Ham og Manchester City, og han gis mye av æren for at Hull har klatret vekk fra nedrykkssonen til 16. plassen på tabellen. (ANB-NTB)
Problem transforming sheet: jar:file:/var/jetty/componada/Jetty_0_0_0_0_9002_componada.webapp.war__componada.webapp__.bdff6g/webapp/WEB-INF/lib/componada-xslt-1.176.jar!/xslt/component_xhtml2html.xsl root cause: org.xml.sax.SAXParseException: A DOCTYPE is not allowed in content.
, group
X-Trace-App: [componada ; knata.api.kunder.linpro.no ; Wed Feb 08 11:14:05 CET 2012]
X-Trace-App: [corredor ; grundtal.api.kunder.linpro.no ; Wed Feb 08 11:14:05 CET 2012]
Lokale nyheter Politiet henla sjikanesaken mot sandefjordkvinnen som med saftig språkbruk uttalte seg om en selger fra Tvedestrand på nettet. Det godtar ikke selgeren. Les mer